Догляд за волоссям

Майстерня Натуральної Косметики «Натура Баттер»

представляє Вам унікальний продукт на косметичному ринку, розроблений нашою компанією у співпраці з відомими лабораторіями у галузі виготовлення органічної продукції.

Олійні КОМПЛЕКСИ – АКТИВАТОРИ для волосся з омега-кислотами

  • Комплекси-Активатори для волосся є логічним продовженням лінійки олійних косметичних засобів з Активною формулою для обличчя.
  • Комплекси-Активатори мають багатий склад активних косметичних речовин рослинного походження, всі компоненти яких є не шкідливими і натуральними, що робить комплекси безпечними у догляді за волоссям та шкірою голови.
  • Комплекси-Активатори виготовлено за єдиним алгоритмом, де головуючу функцію виконує Активна формула, а для підсилення її дії використовуються додаткові активні компоненти – емоленти (допоміжні речовини, які роблять шкіру ніжною та шовковистою), ехансери (транспортери активних речовин в підшкірний шар) та антиоксиданти.
  • Комплекси-Активатори для волосся та шкіри голови зроблено за типом активної дії, де важливу функцію у складі Активної формули відіграють омега-кислоти.
  • Комплекси-Активатори для волосся мають рідку олійну структуру. Але завдяки формулі, олійна емульсія не лише легко всмоктується та живить стовбур волосся, шкірний покров рогового шару, але і проникає вглиб його, активуючи процеси відновлення тканин, укріплення кореню волосся.